جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی زیبایی زنان می باشد که بیشتر با هدف سفت کردن واژن انجام می شود . افرادی که به دلیل پیری و زایمان های مکرر واژن آن ها دچار تغییرات شده است ،می توانند با استفاده از جراحی زیبایی واژن مشکلات خود را برطرف کنند .

جراحی زیبایی واژن این امکان را دارد که هم انفرادی و هم همراه با سایر جراحی ها انجام داد . دکتر گیتی محمد ابراهیم بیشتر جراحی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی را همراه با جراحی زیبایی واژن توصیه می کنند .

جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی هایی می باشد که در بین بانوان طرفداران بسیاری دارد ،زیرا می تواند تمام مشکلات مربوط به دوران یائسگی ،زیبایی و روابط جنسی را در افراد برطرف کند .

جراحی زیبایی واژن را می توان با استفاده از روش های مختلفی انجام داد ،لازم است تا در رابطه با راهکار های جراحی زیبایی وازن با متخصص زنان خود مشورت کنید .

استفاده از لیزر یکی از این روش ها می باشد . امروز با استفاده از لیزر می توانیم جوانسازی واژن را انجام دهیم .

جراحی-زیبایی-واژن

جراحی زیبایی واژن با استفاده از لیزر

با استفاده از لیزر مو نالیزا تاچ می توانیم  شلی واژن ،مشکلات آتروفی واژن، روشن کردن پوست ناحیه تناسلی و جوانسازی واژن را انجام دهیم . جوانسازی واژن با کمک لیزر مونالیزا تاچ بدون درد و خونریزی در کمترین زمان برای بانوان انجام می شود .

یکی از مواردی که سبب برتری این روش نسبت به سایر روش های جراحی زیبایی واژن شده است نبودن عوارضی برای بیمار می باشد .

موارد کاربرد لیزر مونالیزا تاچ

  • ازبین بردن درد در هنگام روابط جنسی
  • درمان شلی و افتادگی واژن
  • جوانسازی واژن
  • کوچک کردن لابیا ها
  • روشن کردن واژن وموارد دیگر

روش های جراحی زیبایی واژن

همانطور که گفته شد ، با افزایش سن و زایمان های مکرر ،واژن بانوان دچار تغییراتی می گردد و می تواند تاثیرات مخربی را از خود به جای بگذارد . امروزه روش های مختلفی برای  درمان این مشکل وجود دارد . جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی های زیبایی محسوب می گردد که در بین بانوان طرفداران بسیاری دارد . با کمک این روش می توان  تمام تغییرات ایجاد شده در واژن را که بر اثر افزایش سن  و یا زایمان  ایجاد می گردد را برطر ف کرد .

انواع روش های جراحی لابیاپلاستی

روش های مختلفی برای جراحی  لابیاپلاستی وجود دارد ، در روشی که بیشتر در بین متخصصین زنان ارجحیت دارند شامل  روش wedge  و trim

روش trim  لابیاپلاستی

در طی این روش  لبه های داخلی  واژن بریده می شود و سپس دولبه با استفاده از بخیه به هم دوخته می شوند ، مزیتی که این روش دارد در این است که  در کوتاه ترین زمان انجام می شود ، اما ممکن است  به دلیل انتخاب نادرست پزشک، لبه های داخلی واژن بیش از اندازه بریده شوند  و  جای  زخم بر واژن مشخص گردد .

جراحی-زیبایی-واژن

جوانسازی یا تنگ گردن واژن

تغییر حالت یک تکنیک جراحی است که یکی از انواع آن برای رفع فرسودگی بافت های داخلی واژن به کار گرفته می شود در این روش با استفاده از ضربات متعدد  بسیار ریز و در عین حال کوچک کننده بافت های فرسوده داخل واژن دوباره تشکیل  و ترمیم شده و جایگزین سلول های کهنه و مرده می شوند و واژن به حالت اولیه خود باز می گردد . اثر بخشی این تکنیک به حدی است که با تقویت و ازدحام سلول ها و بافت های واژن ، بافت های سلولی آن دوباره جوان گشته و و در نتیجه ضمن تنگ شدن محیط داخلی عملکرد آن هم بهبود می یابد ،علاوه بر این با بازسازی مجدد سلول ها از ایجاد درد و ناراحتی های ناشی از فرسودگی های درون  واژن هم جلوگیری می شود . در این نوع تغییر حالت برای درمان و رفع گشادی واژن ،ناشی از فرسودگی بافت ها، شیوه جدید در نظر گرفته شده است . به این صورت که با ایجاد ضربات طولانی تر درون واژن دیواره ی ضخیمی از چربی ایجاد می شود . این تغییر موثر ناشی از تحریک کلاژن ها و بازسازی دیواره ی جداره داخلی واژن است.

دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان در غرب تهران هستند که با بررسی و آزمایشات قبل از اقدام به جراحی بهترین روش ممکن برای فرد را پیشنهاد می کنند . شما می توانید برای مشاوره و تماس با شمار های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۲۱۴۴۲۱۰۰۳۴

تنگ کردن واژن با نخ

همانطور که گفته شد موارد بسیاری می تواند سبب افتادگی و تغییر حالت واژن شود ،خوشبختانه در حوزه پزشکی و زیبایی زنان پیشرفت های قبل توجهی شده است و می توان با کمک دستگاه ها و جراحی ها تمام مشکلاتی را که به دلیل افتادگی واژن ایجاد شده است را برطرف کرد . تنگ کردن واژن با نخ یکی از این موارد است ،دکتر گیتی محمد ابراهیم در طی این روش لیفت پرینه را انجام می دهند و در نتیجه مشکل فرد که به دلیل گشادی واژن ایجاد شده است بدون هیچ گونه درد و خونریزی برطرف می گردد . شما می توانید در رابطه با بهترین روش درمان با متخصص زنان خود مشورت کنید .

  روش wedge  لابیاپلاستی

در روش wedge   در مرکز لبه اضافی  یک برش v  شکل  ایجاد می شود . بیشتر  متخصصین استفاده از این روش را توصیه می کنند ،این روش از جراحی زیبایی واژن  مرز طبیعی واژن حفظ می گردد .

با توجه به پرسش های بیشتر بانوان در رابطه با جراحی لابیاپلاستی ، دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان در غرب تهران توضیحاتی ارائه می دهند .

جراحی لابیاپلاستی جراحی است که بلر روی لب های آلت تناسلی انجام می شود ،این جراحی به صورت سرپایی و در مطب پزشک  برای فرد انجام می گیرد . در طی این جراحی دکتر گیتی محمد ابراهیم از بی حسی موضعی برای فرد استفاده می کند تا فرد در طی جراحی دردی را احساس نکند و از آنجایی که بیشتر مراحل جراحی با کمک لیزر انجام می شود میزان خونریزی به صورت فاحش ،بسیار کمتر است ،در نتیجه زمان مورد نیاز برای التهاب زخم هم به مراتب کمتر خواهد بود .

 کوچک کردن کلاهک کلیتوریس

کوچک کردن کلاهک کلیتوریس  را  بیشتر همزمان با لابیاپلاستی توصیه می کنند ،اما این جراحی را نیز می توان به صورت انفرادی نیز انجام داد و از مزایای آن لذت برد . دکتر گیتی محمد ابراهیم  متخصص زنان در غرب تهران  توصیه می کنند که  در صورتی  که در ناحیه کلاهک کلیتوریس پوست اضافه وجود داشته باشد  و جراحی لابیاپلاستی  به تنهایی انجام  شود ، می تواند ظاهر بدی را ایجاد کند ،در نتیجه در این موارد توصیه می گردد که این جراحی به صورت همزمان انجام شود .

زمان مورد  نیاز برای جراحی لابیاپلاستی

قبل از جراحی لابیاپلاستی لازم تا با متخصص زنان خود مشورت کنید و از روش امجام ان و نتیجه جراحی اطلاعات کافی به دست اورید .  این جلسه به شما کمک می کند که چه انتظاراتی از جراحی خود داشته باشید .

لازم است تا قبل از جراحی وضعیت  فرد مورد بررسی قرار گیرد و  هر گونه عفونت موجود برطرف گردد تا بتوان نتیجه خوبی از جراحی داشته باشید .

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن از جمله عمل های زیبایی است که بیمه هزینه های آن را متقبل نمی شود و بیمار به کامل پرداخت می نماید . هزینه جراحی زیبایی واژن به عوامل مختلف برمی گردد مانند تجربه متخصص زنان ، منطقه جغرافیایی ، روش مورد استفاده ، موادی که در صورت نیاز برای جراحی زیبایی واژن استفاده می شود .

افراد مناسب برای جراحی زیبایی واژن

این سوال بسیاری از افراد در هنگام مراجعه به متخصص زنان می باشد که آیا جراحی زیبایی واژن برای آن ها نیاز است یا خیر . در پاسخ این افراد باید گفت که جراحی زیبایی واژن برای بانوانی که زایمان های مکرر داشته اند ،یا به طور ناگهانی اضافه وزن و یا کاهش وزن داشته اند  می تواند موثر باشند، با استفاده از جراحی زیبایی واژن می توان مشکل گشادی واژن خود رابرطرف کنند .

بعضی از بانوان این گونه تصور می کنند که روابط جنسی می تواند عاملی بر گشادی واژن شناخته شود. در حالی که این تصوری اشتباه می باشد ،روابط جنسی نمی تواند عاملی بر گشادی واژن شناخته شوند .

خدمات دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

پاسخ

چهار + دو =

Call Now Button