جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یک از جراحی های زیبایی واژن می باشد که باید توسط متخصص زنان انجام شود . با کمک لابیاپلاستی می توانیم تمام مشکلات را در ناحیه واژن خود بر طرف کنیم . جراحی لابیاپلاستی در دسته جراحی های زیبایی واژن می باشد که می تواند سبب برطرف شدن مشکلات در ناحیه داخلی و خارجی واژن شود . در طی جراحی لابیاپلاستی متخصص زنان با کوچک کردن لبیه های بزرگ و همچنین تنگ کردن دهانه واژن ،اعتماد به نفس از دست رفته در بانوان را به آن ها باز می گرداند . زنانی که با بالا رفتن سن خود و یا زایمان های مکرر سبب تغییرات در ناحیه واژن خود شده اند می توانند با جراحی لابیاپلاستی سبب تغییرات مثبت در ناحیه تناسلی خود شوند .

طریقه جراحی لابیاپلاستی

در طی جراحی لابیاپلاستی متخصص زنان لب های اطراف واژن را جراحی می کند . این جراحی این قابلیت را دارد که به تنهایی و یا همزرمان با جراحی واژینوپلاستی در افراد انجام شود . بانوانی که جراحی لابیاپلاستی را همزمان با سایر جراحی های زیبایی انجام می دهند ،نتیجه بسیار بهتری  از جراحی می گیرند . لابیاپلاستی می تواند ظاهر افتاده ناحیه تناسلی را بهبود دهد  و واژینوپلاستی سبب محکم شدن دیواره های واژن و همچنین تنگی واژن می شود . در نتیجه می توان گفت انجام این دو جراحی همزمان با هم می تواند مشکلات در حین روابط جنسی و موارد دیگر را برطرف کند .

جراحی-لابیاپلاستی

کاندیدای مناسب برای جراحی لاباپلاستی

  • عدم تقارن لب های واژن
  • ایجاد ظاهری زیبا در نایحه تناسلی
  • کاهش تحریک کلیتوریس
  • افرادی که با پوشیدن لباس های تنگ با مشکل مواجه می شوند
  • به دلیل مشکل در رعایت بهداشت فردی

آیا می توان با کمک جراحی لابیاپلاستی تغییری در میل جنسی افراد ایجاد شود؟

بله . جراحی لابیاپلاستی علاوه بر بهبود ظاهری ناحیه تناسلی ،می تواند اعتماد به نفس را در افراد افزایش دهد،همچنین با افزایش اعتماد به نفس در افراد روابط زناشویی در افراد نیز بهبود می بخشد  .

خدمات دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

با تشکر مدیریت سایت  دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

 

پاسخ

دوازده + 5 =