راههای زیبایی واژن

راههای زیبایی واژن

امروزه با پیشرفت علم وفن آوری تعاریف زیبایی نیز تغییر کرده است. در این بین جراحی های زیبایی واژن با استقبال رو به رشدی همراه شده است. در صورتیکه رابطه جنسی شما رو به سردی رفته است. جراحی زیبایی واژن می تواند راهکاری مناسب برای این مشکل باشد. همچنین اگر واژن شما بر اثر یائسگی و زایمان دچار دفرمگی و شل شدگی شده است، جراحی زیبایی واژن می تواند راهکاری مناسب برای شما باشد.

واژینوپلاستی عملی است که موجب تنگ کردن، روشن سازی و متناسب کردن اندازه لابیاها می شود. جوانسازی واژن در کشور ما طبق دانش روز دنیا و توسط پزشک متخصص زنان در حال انجام است. با ما در این مقاله همراه باشید تا با یکدیگر راه های زیبایی واژن را مورد بررسی قرار دهیم.

راههای زیبایی واژن

راههای زیبایی واژن

روشن کردن واژن

مسلماً رنگ تیره لابیا، از جذابیت جنسی شما می کاهد. پیگمنت های تیره پوست در ناحیه آنال و واژن مورد پسند بسیاری از خانم ها نمی باشد. در گذشته برای سفید کردن این نواحی از مواد شیمیایی زیان آوری استفاده میشده است. این مواد تأثیر نامطلوبی بر روی پوست دارد و رنگ پوست را یک دست نمی کند. وجود لکه های پوستی با رنگ تیره  در روش استفاده از مواد شیمیایی اجتناب ناپذیر می باشد.همچنین این بلیچینگ واژن موقتی بوده و پس از مدتی بازگشت رنگ پوست حتمی است. گفتنی است که پوست این ناحیه بسیار حساس بوده و استفاده از مواد شیمیایی خورنده در این ناحیه مجاز نمی باشد.

اما امروزه راهکار های بسیاری برای روشن کردن پوست ناحیه مقعد و واژن به میان آمده است. کم عارضه ترین راهکاری که امروزه طرفداران بیشماری نیز در داخل و خارج پیدا کرده است، لیزر مونالیزا می باشد.

علت تیرگی واژن

بسیاری از بانوان از تیرگی واژن خود شکایت دارند. در ذیل به تعدادی از این دلایل خواهیم پرداخت:

  1. عوامل ژنتیکی
  2. اختلالات هورمونی
  3. زایمان
  4. عفونت باکتریایی
  5. همچنین مردم ناحیه خاورمیانه و مدیترانه و یا کسانی که زمینه پوستی تیره ای دارند، مستعد داشتن ناحیه تناسلی تیره هستند.

لابیاپلاستی

جراحی پلاستیک و عمل جوانسازی واژن را لابیاپلاستی گویند. اما اگر از آوردن اسم جراحی ترسیده اید، باید بگوییم که این عمل بدون درد، خونریزی و استفاده از تیغ جراحی می باشد. این روش که یکی از راههای زیبایی واژن می باشد، با کمک لیزر به کوچک کردن و یکسان سازی ناحیه لابیا شما می پردازد. لابیاپلاستی می تواند به تنهایی و یا به همراه جراحی زیبایی واژن که شامل تزریق ژل به واژن و تغییر اندازه کلیتوریس می باشد، انجام گیرد.

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوین به درمان انواع بیماری های زنان می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

تنگ کردن واژن

بافت داخل واژن، بافتی کشسان است. بافت واژن در اثر رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم بزرگ و کوچک می شود. همچنین زایمان طبیعی نیز به شل شدگی داخل واژن کمک می کند. گشاد شدن مجرای واژن به شدت از کیفیت رابطه جنسی می کاهد و حساسیت بانوان را کاهش می دهد. خبر خوش اینکه امروزه تنگ کردن واژن به وسیله لیزر در مراکز معتبر قابل انجام است. این عمل بدون جراحی و خونریزی و توسط لیزر صورت می گیرد.

مطالب مرتبط با این مقاله:

لابیاپلاستی

فواید جراحی زیبایی واژن

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

چهار × 2 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم