عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

زیبایی در بین خانم ها جایگاه ویژه ای دارد و نسبت به آن توجه بیشتری از خود نشان می دهند . زیبایی دستگاه تناسلی از جمله مواردی است که در بالا رفتن اعتماد بنفس زنان در روابط جنسی و بهبود زندگی مشترکشان موثر می باشد . در ادامه به توضیح بیشتر انجام این زیبایی ها و روش های مناسب آن می پردازیم .

عمل زیبایی واژن

در بین عمل های زیبایی که در ناحیه تناسلی انجام می شود ، تنگ کردن واژن نیز یکی از عمل های پرمخاطب می باشد . هرگاه عضلات کف لگن دچار ضعف شود ، می توان از روش های مناسب برای برگرداندن آن استفاده کرد .

جراحی زیبایی واژن

چرا واژن شل یا گشاد می شود ؟

برای شلی واژن دلایل متعددی ذکر می شود که می توان ژنتیک ، زایمان های متعدد ، افزایش سن ، کاهش وزن یکباره و موارد این چنینی را نام برد .

عوارض گشادی واژن

گشادی واژن می تواند باعث کم شدن میل جنسی بین بانوان و همچنین بی اختیاری ادرار شود . در نتیجه توصیه می شود در صورت وجود علائم ، حتما جهت درمان اقدامات لازم را انجام دهند .

عمل زیبایی واژن با لیزر

انجام عمل زیبایی با روش لیزر درمانی به خاطر نتیجه بخش بودن و کم خطر و غیر تهاجمی بودن بسیار با اهمیت شده است .  دوره نقاهت لیزردرمانی محدود بوده و عمل به صورت سرپایی و در اکثر موارد با بی حسی موضعی قابل انجام است این مورد باعث می شود عوارض بیهوشی بعد از عمل وجود نداشته باشد . این دلایل خود جزو آیتم های موثر برای استقبال مراجعه کنندگان از این روش درمانی بوده است . به طوری که خانم های شاغل دیگر نگران دوره نقاهت بعد از عمل نخواهند بود چرا که بعد از مدت کوتاهی می توانند به امور روزمره خود بپردازند .

در عمل زیبایی لیزر نیازی به بخیه و بیهوشی کامل نیست در نتیجه خطراتی مانند خونریزی و عفونت های بعد از جراحی وجود نخواهد داشت .

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوین به درمان بیماری های زنان می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن با توجه به آیتم های مختلف اعلام هزینه می شود . روش درمانی مناسب و شرایط جسمانی بیمار ارزیابی می شود ، گاهی می توان جراحی زیبایی واژن را با دیگر روش های زیبایی اندام های تناسلی همراه کرد که در هزینه تاثیر گذار است .

متخصص زیبایی زنان با توجه به تمام این آیتم ها ، هزینه را به همراه توضیحات لازم به بیمار اعلام می نماید .

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده می توان عمل های زیبایی واژن را به گونه های مختلف انجام داد . این زیبایی ها در داشتن رابطه ای لذت بخش در زندگی زناشویی موثر خواهد بود و می تواند توسط متخصص زنان متبحر انجام شود . لازم به ذکر است انتخاب یک پزشک مناسب در داشتن نتیجه ای رضایت بخش موثر باشد .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

4 × سه =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم