فواید جراحی زیبایی واژن

فواید جراحی زیبایی واژن

زنان با کمک جراحی زیبایی واژن می توانند مشکلات واژن خود از جمله شلی و افتادگی  را برطرف کنند . زایمان های مکرر و بالا رفتن سن می تواند از دلایل شایع در افتادگی و پیری واژن باشد . خوشبختانه امروزه با کمک تکنولوژی و پیشرفت در زمینه پزشکی این قبیل مشکلات به راحتی برطرف می گردد .

شلی و افتادگی واژن می تواند مشکلات بسیاری  ایجاد کند از جمله مشکل در روابط جنسی و کاهش اعتماد به نفس در آن ها .جراحی زیبایی واژن با روش های مختلفی انجام می شود . متخصص زنان قبل از اقدام به جراحی زیبایی واژن بهترین روش ممکن را انتخاب می کند .

فواید-جراحی-زیبایی-واژن

برخی از روش های جراحی زیبایی واژن

  • لابیاپلاستی

این جراحی  بر لب های داخلی و خارجی واژن انجام می شود .

جراحی لابیاپلاستی  به طور کلی شامل کاهش اندازه لب های داخلی و خارجی  است.همچنین برای اصلاح نامتقارن لب استفاده می شود بعضی از زنان به جهت  بزرگی لابیا ها در هنگام پوشیدن لباس های تنگ دچار مشکلاتی می شوند ،زیرا لابیا های آنها باعث ایجاد خارش، سوزش و همچنین ایجاد مشکل در فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری می شوند

  • واژینوپلاستی

این جراحی در ناحیه داخلی واژن انجام می شود . قطر واژن در حین این جراحی کوچک می شود . از این جراحی با عنوان جوانسازی واژن نیز استفاده می کنند . واژینوپلاستی یکی از بهترین راه حل برای زنانی می باشد که به دلیل زایمان های مکرر واژن آن شل و افتاده شده است .

  • تزریق چربی به واژن

در این روش با کمک تزریق چربی که از سایر قسمت های بدن گرفته شده است به واژن تزریق می شود  و عمل جوانسازی واژن را انجام می دهند . در نتیجه این عمل بهبود در روابط و ظاهر واژن ایجاد می شود .

  • تقویت نقطه G

با تزریق یک ماده مانند کلاژن به نقطه G ،به منظور افزایش لذت جنسی در زنان ،نقطه G  تقویت می گردد . عملا این تزریق در مدت 3-4 ماه ماندگاری دارد و برای تثبیت نتایج نیاز به تزریق دوباره می باشد .

تمام این روش ها می توانند تغییرات قابل ملاحظه ای ایجاد کنند ،در نتیجه بنا بر نیاز هر فرد  هر کدام از این جراحی ها انجام می شود .

خدمات دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

با تشکر مدیریت سایت  دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم