لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

آیا به فکر انجام لابیاپلاستی با لیزر در تهران هستید؟ لابیاپلاستی با لیزر چیست ؟ آیا لابیاپلاستی با لیزر از لابیاپلاستی به روش سنتی موثرتر است؟ مزایای این روش نوین نسبت به روش سنتی آن چه می باشند؟  از شیوع جراحی لابیاپلاستی در چند سال گذشته پیداست که متقاضیان این روش جراحی زیبایی زنان ، روز بروز بیشتر شده و در نتیجه علم و تکنولوژی در این روش رو به پیشرفت بوده و بهره گیری از لیزر در بسیاری از روش های زیبایی و درمانی رو به افزایش است.

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی چیست

لابیاپلاستی به روش سنتی به معنای بریدن و کوچک کردن و متقارن کردن لابیاهای ماژور بوده و در نهایت ظاهری بهتر و متقارن تر برای ناحیه تناسلی زنان به وجود می آید. ظاهر آلت تناسلی و ناحیه لابیاها در اثر افزایش سن و سال، زایمان و روابط جنسی، بعد از مدتی تغییر می کند. بسیاری از زنان از این ظاهر نامناسب ناراضی هستند. برخی از زنان نیز با دردهای ناشی از این نافرمی ها در حین ورزش و یا پوشیدن لباس های تنگ و یا در زمان برقراری رابطه جنسی عاصی شده اند.

مزایای لابیاپلاستی

برای بهبود ظاهر و رفع درد و ناراحتی در قسمت ناحیه تناسلی می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد. این جراحی به طور سنتی با استفاده از تیغ و چاقو صورت می گیرد و مهارت بالای جراح را طلب می کند. دوره نقاهت بعد از این جراحی بسیار مهم بوده و باید با رعایت بهداشت بالا از هر گونه عفونت پیشگیری شود.

برای بهبود ظاهر و از رفع درد و ناراحتی در آن قسمت می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد. دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوینی به انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر در تهران می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لابیاپلاستی با لیزر آنجلا

لیزر فرکشنال CO2 با علامت تجاری آنجلا با بهره گیری از 100 رشته اشعه لیزر و تاباندن آن روی پوست این جراحی را انجام می دهد. قدرت و شدت اشعه لیزر کاملاً قابل تنظیم می باشد. این دستگاه لیزر با بهره گیری از سری دستگاه دو بخشی به نام اسمارت پالس Smart Pulse این جراحی را انجام می دهد. در قدم اول سری لغزنده دستگاه، با قدرت بالایی و در مدت زمان کمی تخریب بافت های ناخواسته را انجام داده و قدرت اشعه های لیزر را به عمق بافت می رسانند.

در مرحله بعدی پالس های کم انرژی تری با مدت زمان بیشتری، انرژی گرمایی مورد نیاز را فراهم کرده تا به عمق مشخصی از بافت نفوذ کنند و فرایند کلاژن سازی و بازسازی عروق کرونر را شبیه سازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با طریقه انجام لابیاپلاستی می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

کلام آخر 

بنابراین با سیستم این دستگاه و این تکنولوژی جدید نتیجه با کیفیت بسیار بالا و بلند مدتی حاصل می شود. همچنین تخریب بافت به حداقل ممکن رسیده و عوارض لابیاپلاستی به حداقل می رسد.

انجام لابیاپلاستی در ارتباط بهتر و موفق تر روابط جنسی تاثیرگذار بوده و توانسته رضایت بیمار را از نتجه جلب نماید .

منبع:

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

8 + 3 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم