لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر چه تفاوتی با جراحی لابیاپلاستی دارد؟ لابیاپلاستی یا لبیوپلاستی یک روش جراحی بوده که به منظور کاهش سایز لبیای مینور و لبیای ماژور توسط بهترین جراح لابیاپلاستی با لیزر انجام می گیرد. اغلب افرادی که خواستار انجام این جراحی هستند، هدفشان بهبود ظاهر لبیاها می باشد. افراد دیگری نیز هستند که به دلیل احساس درد و ناراحتی ای که به هنگام پوشیدن لباس های تنگ دارند، این عمل را انجام می دهند.

امروزه استفاده از لیزر در بحث جراحی جوانسازی واژن بسیار گسترده شده است اغلب و با بهره گیری از این روش بسیاری از عوارض جراحی های سنتی از بین رفته است.

یکی از راههای زیباسازی اندام تناسلی بانوان بهره گیری از لیزر است. زیباسازی واژن با لیزر به وسیله دو دستگاه قابل انجام است. طرز کار لیزر به این صورت است که اشعه لیزر به یک آینه با زاویه 90 درجه برخورد کرده و سپس بر روی پوست بازتابش می کند. از مزایای این لیزر استفاده از بروز ترین تکنولوژی در ساخت این دستگاه است.

این تکنولوژی که باعث جذب آب و رطوبت می شود در ناحیه واژن بسیار کاربردی است. زیرا خود محیط واژن بسیار مرطوب می باشد. این دستگاه باعث کلاژن سازی در مخاط واژن نیز می گردد. همچنین امکان تعویض سری را برای هر مراجعه کننده را داراست. این کار مانع انتقال عفونت از فردی به فرد دیگر می شود. اما این دو دستگاه تأثیر چندانی بر روی لابیاهای بزرگ نمی گذارند و با وجود کم عارضه بودنشان نتیجه مطلوبی حاصل نمی کنند.

 

 

آیا به فکر انجام لابیاپلاستی با لیزر در تهران هستید؟ لابیاپلاستی با لیزر چیست ؟ آیا لابیاپلاستی با لیزر از لابیاپلاستی به روش سنتی موثرتر است؟ مزایای این روش نوین نسبت به روش سنتی آن چه می باشند؟  از شیوع جراحی لابیاپلاستی در چند سال گذشته پیداست که متقاضیان این روش جراحی زیبایی زنان ، روز بروز بیشتر شده و در نتیجه علم و تکنولوژی در این روش رو به پیشرفت بوده و بهره گیری از لیزر در بسیاری از روش های زیبایی و درمانی رو به افزایش است.

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

لابیاپلاستی با لیزر 

لابیاپلاستی به روش سنتی به معنای بریدن و کوچک کردن و متقارن کردن لابیاهای ماژور بوده و در نهایت ظاهری بهتر و متقارن تر برای ناحیه تناسلی زنان به وجود می آید. ظاهر آلت تناسلی و ناحیه لابیاها در اثر افزایش سن و سال، زایمان و روابط جنسی، بعد از مدتی تغییر می کند و بسیاری از زنان از این ظاهر نامناسب ناراضی هستند. برخی از زنان نیز با دردهای ناشی از این نافرمی ها در حین ورزش و یا پوشیدن لباس های تنگ و یا در زمان برقراری رابطه جنسی دچار مشکلاتی جدی می شوند.

لابیا پلاستی با لیزر که در حقیقت باعث زیبایی و آراسته شدن ناحیه تناسلی می شود، برای خانم ها دارای اثرات بسیار مثبتی است که در نهایت منجر به افزایش اعتماد به نفس و بالا رفتن کیفیت رابطه زناشویی در افراد متاهل می شود.

تیره بودن ناحیه تناسلی و افتادگی لابیا که ظاهری ناخوشایند را برای واژن در پی دارد، باعث می شود که خانم ها احساس ناراحتی و خجالت نسبت به ناحیه تناسلی خود داشته باشند. از طرفی بوی بدی که به خاطر روی هم رفتن لابیا در ناحیه تناسلی ایجاد می شود به خصوص در دوران قاعدگی منزجر کننده است. لابیاپلاستی با از بین بردن بیرون زدگی لابیا در ناحیه تناسلی از ایجاد رطوبت و ترشح بوی بد در این ناحیه جلوگیری می‌کند، همچنین باعث سفید شدن و بهتر شدن ظاهر واژن خواهد شد.

 

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

جراحی لابیاپلاستی شامل گرفتن بافت اضافه ی لبیاها توسط یه گیره جراحی، بریدن بافت اضافه و بخیه زدن بافت بعد از جدا شدن گیره می باشد. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که گیره ی جراحی بافت ظریف لبیاها را کمی فشار می دهد و بعد از بخیه زدن این قسمت رها می شود. بافت آسیب دیده موجب تاخیر در روند بهبود می شود. همچنین بافت آسیب دیده موجب افزایش احتمال بروز اسکار و جای زخم می باشد.

تحقیقات نشان داده برش های ناشی از لیزر ورم کمتری را ایجاد کرده و در نتیجه اسکارها را کاهش می دهد. لابیای مینور یکی از ظریف ترین و حساس ترین بافت های بدن می باشد که بهتر است که با ملایم ترین تکنیک های جراحی درمان شود.

برای بهبود ظاهر و رفع درد و ناراحتی در قسمت ناحیه تناسلی می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد. این جراحی به طور سنتی با استفاده از تیغ و چاقو صورت می گیرد و مهارت بالای جراح را طلب می کند. دوره نقاهت بعد از این جراحی بسیار مهم بوده و باید با رعایت بهداشت بالا از هر گونه عفونت پیشگیری شود.

عوارض لابیاپلاستی با لیزر 

لابیاپلاستی با لیزر اگر با دقت و مهارت انجام شود، عوارضی برای بیمار در پی نخواهد داشت. اما باید دقت داشته باشید که لابیاپلاستی هم مانند سایر جراحی ها دارای عوارض موقت می باشد که بعد از پایان دوران نقاهت به طور کامل از بین می رود.

بسیاری از خانم ها نگران عوارض لابیاپلاستی بوده و سوالات بسیاری در این زمینه مطرح می نمایند در پاسخ به سوالات باید بیان کنیم که:

عمل لابیاپلاستی جزو جراحی های سبک و سرپایی محسوب می شود، عوارض جدی در پی ندارد. ممکن است مقداری درد و تورم در قسمت های برش خورده احساس شود،  این عارضه اجتناب‌ناپذیر است و معمولاً با مصرف قرص های مسکن تا یک هفته بعد از جراحی قابل کنترل می باشد .

مشاهده خونریزی های کم در لابیا کاملاً طبیعی بوده و جای نگرانی و یا انجام اقدام خاصی ندارد. این مشکل با بهبودی بخیه ها که معمولاً قابل جذب هستند بر طرف می‌شود.

در هفته اول بعد از جراحی تورم و کبودی در ناحیه تناسلی طبیعی می‌باشد، اما در صورت مشاهده خونریزی شدید و یا درد غیر قابل تحمل به جراح مراجعه نمایید.

برای بهبود ظاهر و از رفع درد و ناراحتی در آن قسمت می توان جراحی لابیاپلاستی را انجام داد. دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوینی به انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر در تهران می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

لابیاپلاستی با لیزر آنجلا

در طول لابیاپلاستی با لیزر بافت ظریف لبیاها هیچ فشار بیش از حدی را متحمل نشده و در نتیجه بافتی که در انتهای عمل باقی می ماند، سالم است. بعد از نشانه گذاری برای جراحی لبیاهای اضافی، بافت مورد نظر توسط یک انبرک مخصوص گرفته شده و برش های لیزری توسط لیزر جهت برداشتن بافت اضافه صورت می گیرد. بعد از برداشتن بافت اضافه، محل توسط بخیه های جذب شونده بسته می شود. این روش بسیار نتیجه بخش می باشد.

به دلیل اینکه در پروسه ی لابیاپلاستی با لیزر، رگ های خونی در محل های برش، بسته شده و جوش می خورند، خونریزی بسیار کمتر می باشد.

زمانی که آسیب به بافت حداقل باشد زخم های جراحی بسیار سریع تر بهبود می یابند. ولی زخم ها و آسیب هایی که در طی استفاده از گیره بر لبیاها وارد می شود، بسیار دیر بهبود می یابند. ولی در لابیاپلاستی با لیزر بدون استفاده از گیره های مخصوص، بافت کمتر آسیب دیده و سالم تر به جا می ماند، در نتیجه سرعت بهبود، بالاتر می رود.

لیزر فرکشنال CO2 با علامت تجاری آنجلا با بهره گیری از 100 رشته اشعه لیزر و تاباندن آن روی پوست این جراحی را انجام می دهد. قدرت و شدت اشعه لیزر کاملاً قابل تنظیم می باشد. این دستگاه لیزر با بهره گیری از سری دستگاه دو بخشی به نام اسمارت پالس Smart Pulse این جراحی را انجام می دهد. در قدم اول سری لغزنده دستگاه، با قدرت بالایی و در مدت زمان کمی تخریب بافت های ناخواسته را انجام داده و قدرت اشعه های لیزر را به عمق بافت می رسانند.

در مرحله بعدی پالس های کم انرژی تری با مدت زمان بیشتری، انرژی گرمایی مورد نیاز را فراهم کرده تا به عمق مشخصی از بافت نفوذ کنند و فرایند کلاژن سازی و بازسازی عروق کرونر را شبیه سازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با طریقه انجام لابیاپلاستی می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی با لیزر 

یکی از مهمترین اقدامات قبل از جراحی،  انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی با لیزر است. با توجه به این نکته که این عمل زیبایی توسط لیزر انجام می شود، جراح مورد نظر باید دقت و توجه ویژه ای برای مناطق مورد نیاز به برش داشته باشد.

مهارت و تجربه ای که جراح برای لابیاپلاستی در اختیار دارد باعث می‌شود که برش‌ها دقیق و متناسب زده شوند و تکنیک های مورد نظر به خوبی و با موفقیت مورد استفاده قرار بگیرد.

سرعت بالایی که لیزر در اختیار بهترین جراح لابیاپلاستی با لیزر قرار می دهد، باعث می شود که ناحیه تناسلی شکیل تر و زیباتر برش خورده و نتیجه ایده آل به همراه داشته باشد.  جراح باید با توجه به فرم بدن و نیازهای بیمار اقدامات لازم جهت فرم دهی و برش اضافات انجام دهد. یک جراح با تجربه همه موارد را برای رسیدن به بهترین نتیجه مدنظر قرار می‌دهد.

هم چنین با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ابزار های استریل از بروز عفونت و یا مشکلات پوستی جلوگیری می نماید . جراح لابیاپلاستی از بهترین بی حس کننده ها در حین جراحی و قبل از آن استفاده می‌کند تا بیمار کوچکترین احساسی از روند جراحی نداشته باشد. همچنین کلیه نکات قبل و بعد از لابیاپلاستی را به فرد متقاضی ارائه می دهد تا ایشان با آگاهی کامل نسبت به دوران نقاهت خود و محدودیت‌هایی که در چند روز ابتدایی با آن همراه هستند جراحی را انجام بدهند.

کلام آخر 

بنابراین با سیستم این دستگاه و این تکنولوژی جدید نتیجه با کیفیت بسیار بالا و بلند مدتی حاصل می شود. همچنین تخریب بافت به حداقل ممکن رسیده و عوارض لابیاپلاستی به حداقل می رسد.

انجام لابیاپلاستی در ارتباط بهتر و موفق تر روابط جنسی تاثیرگذار بوده و توانسته رضایت بیمار را از نتجه جلب نماید .

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم