هزینه جراحی زیبایی واژن چه قدر است؟

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن چه قدر است؟

جراحی زیبایی واژن شامل چه عملیاتی می باشد؟

برای رسیدن به پاسخ پرسش های بالا و کسب اطلاعات بیش تر در مورد جراحی زیبایی واژن، با ما در این مقاله همراه باشید.

هزینه-جراحی-زیبایی-واژن

هزینه-جراحی-زیبایی-واژن

امروزه در تمام دنیا معیار های جدیدی برای سنجش زیبایی و جذابیت فردی تعریف شده است. این معیارها در بانوان شامل زیبایی ظاهری و تناسب اندام می باشد. اما آیا در مورد زیبایی اندام جنسی نیز معیاری وجود دارد؟ آیا روشی برای زیباتر شدن این ناحیه به وجود آمده است؟

قطعاً با پیشرفت علم و تکنولوژی روش هایی نیز برای زیباسازی واژن همچون تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و… به وجود آمده است. امروزه می توان جهت مناسب سازی لابیاها و کوچک کردن اندازه آنها از لابیاپلاستی استفاده نمود. این روش که تنها توسط جراح زیبایی زنان قابل انجام می باشد، با استفاده از لیزر صورت می پذیرد.

جراحی زیبایی واژن با لیزر در حدود یک ساعت به طول می انجامد. این جراحی تأثیر مثبت زیادی بر روی گرمی روابط زناشویی می گذارد. لذا با توجه به تأثیرات مثبتی که جراحی زیبایی واژن برای برخی از بانوان دارد، هزینه آن ناچیز به نظر می رسد. هزینه جراحی زیبایی واژن به موارد ذیل بستگی دارد:

  • جراحی زیبایی واژن می تواند به همراه تزریق ژل، تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن و… صورت بگیرد. لذا با توجه به عملیاتی که در این راستا انجام می شود، هزینه جراحی زیبایی واژن می تواند متفاوت باشد.
  • تکنیک به کار برده شده و روش انتخابی برای جراحی زیبایی واژن می تواند در برآورد هزینه جراحی زیبایی واژن تأثیر گذار باشد. جراحی زیبایی واژن با لیزر و با استفاده از تیغ جراحی امکان پذیر است.
  • در صورتیکه از تزریق ژل یا فیلر استفاده شود، بسته به کیفیت مواد مصرفی هزینه این عملیات می تواند متفاوت باشد.
  • توجه به این نکته ضروری است که معمولاً بیمه در کشورهای مختلف هزینه جراحی زیبایی واژن را تحت پوشش قرار نمی دهد.

در نهایت برآورد نهایی هزینه جراحی واژن بر عهده جراح زیبایی زنان بوده و در جلسات معاینه تعیین می شود.

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوین به درمان انواع بیماری های زنان می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چه کسانی باید جراحی زیبایی واژن انجام دهند؟

از آنجایی که جراحی زیبایی واژن معمولاً برای اهداف درمانی انجام نمی شود، این جراحی بیش تر مناسب افرادی است که به دنبال زیباتر شدن اندام خود می گردند.
در برخی افراد به دلیل لاغری بیش از حد و یا افزایش سن، بافت واژن نازک شده و چربی و یا عضلات خود را از دست می دهد. در زایمان طبیعی زمانیکه جنین به بیرون راه پیدا می کند، موجب شل شدن ماهیچه های دیواره داخلی رحم می شود. بانوانی که به واسطه زایمان طبیعی دچار شل شدگی بافت واژن شده اند، می توانند با استفاده از لیزر در کلینیک های معتبر اقدام به تنگ کردن واژن نمایند.

با این کار حساسیت بافت واژن به حالت اولیه بازگشته و میزان رضایت از رابطه جنسی بالا می رود.

نتیجه گیری  

هزینه جراحی زیبایی واژن بسته به عوامل مختلف می تواند متغییر باشد. لذا شما می توانید با مراجعه به جراح زیبایی زنان پیگیری های لازم را برای انجام این جراحی انجام دهید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند.ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

17 + بیست =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم