هزینه جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

یکی از جراحی زیبایی شایع در بین بانوان جراحی لابیاپلاستی می باشد . یک جراحی است که برای ناهنجاری های لابیاها مورد استفاده قرار می گیرد و در مواقعی که لابیاها به مرور زمان بد شکل می شوند از این جراحی استفاده می کنند . جراحی است که برای لب های دستگاه تناسلی انجام می شود .

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه جراحی لابیاپلاستی

زمان مناسب جراحی لابیاپلاستی

معمولا زمان مناسب برای انجام لابیاپلاستی بعد از اتمام دوره قاعدگی می باشد . شایان ذکر است، بعد از زایمان به دلیل تورم ناشی از خون رسانی و زایمان و نامعلوم بودن شکل ظاهری دستگاه تناسلی بهتر است این جراحی را بعد از چهل تا شش ماه بعد از زایمان انجام شود .

سن مناسب جراحی لابیاپلاستی

بهترین سن انجام جراحی لابیاپلاستی بعد از سن بلوغ، هجده سالگی می باشد به دلیل اینکه در این سن رشد نهایی لبیاها مشخص می شود و بدون بروز مشکلی می توان این جراحی را انجام داد .

عوارض جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی جز جراحی زیبایی زنان است که بی عارضه و کم خطر می باشد و یک جراحی است که از ظرافت خاصی برخوردار است . لذا توصیه می شود در انتخاب جراح زنان خود دقت نماید تا از بروز عوارض جانبی نظیر غیرقرینگی پیشگیری شود .

نحوه انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی و لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود . در جراحی لابیاپلاستی تحت بیهوشی و بدون درد انجام می شود و لابیاپلاستی از طریق لیزر با بی حسی موضعی و بدون بخیه انجام می شود و یک روش بدون درد و خونریزی می باشد .

کاربرد لابیاپلاستی

لابیاپلاستی کاربردهای زیادی نظیر: بدشکلی، بزرگی لابیاها، غیرقرینگی، زیاد بودن چین خوردگی ها، افتادگی لابیاها دارد .

دوره نقاهت جراحی لابیاپلاستی

دوره نقاهت لابیاپلاستی بسیار کوتاه می باشد . معمولا دوره نقاهت لابیاپلاستی با لیزر و جراحی لابیاپلاستی هفتاد و دو ساعت می باشد و بعد از گذشت این زمان براحتی می توانید به فعالیت روزمره خود بدون هیچ مشکلی بپردازید .

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران  با بهره گیری از روش های نوینی به درمان انواع بیماری های زنان می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۲۱۴۴۲۱۰۰۳۴ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی

رعایت کردن مراقبت های بعد از جراحی نیز مکمل جراحی می باشد لذا باید به توصیه های متخصص زنان خود به دقت گوش دهید .

  • بهتر است در ماه های اول آب آناناس و ویتامین c مصرف نمایید .
  • از برقرار کردن رابطه جنسی به مدت یک ماه خودداری نمایید .
  • از استخر رفتن و برنز کردن به مدت یک مدت جدا خودداری فرمایید .
  • استفاده از لباس با اندازه مناسب را فراموش نکنید و بهتر است از لباس های با جنس الیاف نخ استفاده نمایید .

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه جراحی زیبایی لابیاپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال: روش جراحی بدین معنا که هزینه جراحی لابیاپلاستی با هزینه لابیاپلاستی با لیزر متفاوت می باشد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه لابیاپلاستی بهتر است به متخصص زنان مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط با این مقاله:

لابیاپلاستی با لیزر در تهران

عوارض، روشها و هزینه لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

پاسخ

هشت + نه =

Call Now Button