بهترین متخصص زنان در ستارخان

بهترین متخصص زنان در ستارخان

متخصص زنان و زایمان پزشکانی هستند که به زنان خدمات پزشکی ارائه می دهند. آنها در تشخیص و معالجه بیماری ها و همچنین انجام جراحی ها می کوشند. آنان بخش عمده ای از مسائل باروری زنان را به عهده دارند، از مشاوره در مورد بارداری گرفته تا زایمان نوزادان.

این پزشکان همچنین به عنوان متخصص زنان، زایمان و نازایی نیز شناخته می شوند، این پزشکان بخش های مختلف بدن از جمله سینه ، لگن و دستگاه تناسلی را معاینه می کنند. آنها سرطانها ، بیماریهای مقاربتی و اختلالات را تشخیص می دهند.  زنان برای ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری ها با متخصصان زنان دیدار می کنند.
بخشی از مسئولیت های مهم پزشک زنان شامل رسیدگی و کنترل حاملگی های پرخطر است. و برخی دیگر از مسئولیت های آن ها شامل غدد درون ریز تولید مثل مربوط به باروری و زایمان، آنکولوژی زنان ، تشخیص و درمان سرطان؛ تنبلی تخمدان و … است.

اما متخصص زنان چه وظایفی دارند؟ آیا همه متخصصان زنان می توانند ما را به نتیجه مطلوبمان برسانند؟ بهترین متخصص زنان چه ویژگی هایی دارد؟  بهترین متخصص زنان در ستارخان کیست ؟

متخصص زنان چه وظایفی دارند؟

متخصص زنان و زایمان طیف وسیعی از خدمات را انجام می دهند. آنها منبع مراقبت های بهداشتی اولیه زنان هستند، و مشاوره در مورد بارداری و مراقبت های زنان را ارائه می دهند. آنها به پیشگیری از بیماری ها توصیه کرده و همچنین در تشخیص و معالجه بیماری های زنان بسیار تلاش می کنند. به عنوان جراح برای انجام عمل بر روی قسمتهای مختلف بدن آموزش دیده اند و در صورت نیاز بهترین تشخیص را برای انجام بهترین روش در درمان بیماران خود درنظر می گیرند.

از جمله بیماری هایی  که متخصص زنان و زایمان تشخیص و درمان می کنند عبارتند از: خونریزی رحم، ناباروری، لیومیوماتو، آندومتریوز، بی اختیاری ادرار، بیماری کلیوی و بیماری های پستان، اختلالات ناحیه لگن با درد ، توده ها و … .
متخصص زنان و زایمان از دستگاههای پزشکی پیشرفته، از جمله تجهیزات سونوگرافی، برای ارائه خدمات معمول مراقبت های بهداشتی مانند تست پاپ اسمیر(  Pap Smears) استفاده می کنند. از جمله انواع مراقبت های سرپایی می توان به جراحی لیزر، لاپاروسکوپی، کیستکتومی تخمدان، هیستروسکوپی اشاره کرد. متخصص زنان و زایمان همچنین هیسترکتومی، میومکتومی، سزارین و سایر روشها را انجام می دهند.

افراد متخصص در زمینه انکولوژی، سرطان تخمدان ها، رحم، دهانه رحم و ولو را تشخیص و درمان می کنند. متخصصان طب لگن با پرولاپس اندام و بیماری های ادراری مانند بی اختیاری مقابله می کنند.

بهترین متخصص زنان چه ویژگی هایی دارد ؟

   • ویژگی های یک متخصص زنان متعهد و دلسوز به شرح زیر می باشد:
   • برای درک مشکلات و علائم بیماری، دلسوزانه با بیمار خود مشاوره می کنند و حس اعتماد و دلگرمی را به بیمار خود منتقل می کنند.
   • تاریخچه پزشکی بیماران را به صورت کامل مطالعه کرده و در صورت نیاز با پزشکان دیگر مشورت می کنند.
   • مشاوره، مراقبت و معالجه برای زنان قبل، حین و بعد از حاملگی آنها انجام می دهند.
   • برای حفظ سلامت مادر و نوزاد تلاش می کنند.
   • معاینات لازم را برای تشخیص بیماریها و اختلالات انجام می دهند.
   • بیماری ها را در اندام ها و سایر قسمت های بدن درمان می کنند.هنگامی که عمل جراحی ضروری است، مزایا و خطرات آن را به بیمار توصیه کرده و بیمار را برای بهترین تصمیم یاری می دهند.
   • انجام اقدامات درمانی برای درمان بیماری یا از بین بردن بافتهای سرطانیتجویز
   • تجویز دارو ها و انتخاب بهترین روش درمانهماهنگی پرستاران، دستیاران، متخصصان بیهوشی و متخصصان لازم برای اقدامات جراحیدر صورت اجرای یک عمل خصوصی
   • به روز بودن پزشک و بررسی مطالعات پژوهشی شامل تکنیک های پزشکی ، درمان ها و داروها ودریافت آموزش مداوم و خواندن نشریات حرفه ای

بهترین متخصص زنان در صادقیه کیست؟

 

دکتر گیتی محمد ابراهیمی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی  با سابقه درخشان و کارنامه بسیار موفق در زمینه تشخیص، جراحی و درمان انواع بیماری های زنان، زایمان و نازایی و درصد بالای رضایت و درمان بیماران آماده ارائه خدمات به عزیزان می باشد.

بی شک دکتر گیتی محمد ابراهیمی بهترین گزینه برای انتخاب یک متخصص زنان در ستارخان می باشند.

 

دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم