جراحی لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

جراحی لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

آیا می توان همزمان با جراحی لابیاپلاستی واژن را تنگ نمود؟

خانم های زیادی درصدد دانستن آنان که آیا می توان جراحی زیبایی لابیاپلاستی را همزمان با عمل های زیبایی دیگر انجام دهند؟ آیا عوارض و یا خطراتی را به همراه نمی آورد؟

در این مقاله به جراحی لابیاپلاستی همراه با تنگ کردن واژن پرداخته ایم جهت کسب اطلاعات دقیق ووثیق بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. ما را با ادامه مطلب همراهی بفرمایید…

جراحی لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

محتوا

لابیاپلاستی چیست و چگونه انجام می شود؟

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی واژن و همچنین درمانی به شمار آید که متخصص زنان و زایمان در آن اقدام به حذف و یا برش لابیاهای مینور و یا ماژور خانم های می کند این روش اخیرا بسیار مورد استقبال بانوان واقع شده است.

لابیاپلاستی در واقع به رفع نقایص و ترمیم لابیاها می پردازد و به حل ناهنجاری و مشکلات موجود در آن اقدام می کند.

متخصص زنان و زایمان این عمل را هم با جراحی و هم با لیزر انجام می دهد تا به برطرف نمودن لابیاهای شل و افتاده، چروک خورده و یا نا متقارن و… را هم با لیزر و یا برش انجام می دهد. در صورتی که با جراحی اعمال کند نیاز به بخیه دارد و سپس محل زخم را خواهد بست.

خوشبختانه اخیرا متخصص زنان و زایمان از لیزر برای طیف گسترده ای از مشکلات موجود در ناحیه تناسلی استفاده می کنند انتخاب هر کدام از این دو شیوه یعنی جراحی و یا لیزربه پزشک، نوع لابیاهای موجود در فرد و انتخاب نهایی خود بیمار بستگی دارد اما بهتر است که هر چرا که متخصص زنان تجویز می کند، انجام دهیم.

چرا واژن گشاد و یا شل و افتاده می شود؟

یکی از واقعیت هایی که خانم های متاهل و مادرانی که زایمان بیش از یک فرزند انجام داده اند و از این عارضه رنج می برند، این است که واژن آنان دچار گشادی و کانال واژنشان مقداری باز شده است.

این عارضه در روابط جنسیشان اختلال ایجاد کرده و تحت تاثیر قرار گرفته است و در جهت رفع آن به متخصص زنان مراجعه می نمایند.

راههای رفع گشادی واژن

انواع روش های تنگ کردن واژن عبارتند از:

  • تزریق چربی به واژن
  • لیزر واژینال
  • تزریق فیلر به واژن
  • تنگ کردن واژن با نخ

چگونه می توان همزمان با لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن را انجام داد؟

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و ابزار آلاتی که امروزه در جراحی های استفاده می شود  باید گفت که در لابیاپلاستی و جراحی تنگ کردن واژن  متخصص زنان از بهترین و به روزترین ابزار آلات جهت این نوع جراحی ها استفاده می کند.

دستگاه لیزری که در این نوع درمان  مورد استفاده واقع می شود نیز در یک جلسه به کار گرفته می شود.

چگونه می توان همزمان با لابیاپلاستی، تزریق چربی به واژن را انجام داد؟

بعضی از خانم ها دچار آتروفی واژن می باشند و خواهان برطرف نمودن چین و چروک ناحیه تناسلی هستند. افراد می توانند با لیزر، تزریق چربی به لابیاهای ماژور، این آتروفی ایجاد شده را از بین ببرند.

انجام لیزر و تزریق چربی به لابیاهای ماژور بدون نیاز به بیهوشی و تنها با یک جلسه به صورت سرپایی قابل انجام است و هیچ گونه درد و ناراحتی را برای فرد به همراه ندارد.

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوین به درمان انواع بیماری های زنان  می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

چگونه می توان همزمان با کربوکسی تراپی، واژن را سفید نمود؟

براساس تحقیقات صورت گرفته سفید کردن واژن همزمان با کربوکسی تراپی، رضایت بیشتری را برای فرد به همراه می آورد. چرا که تیرگی ناحیه تناسلی به قدری است که برای سفید نمودن آن حتما باید از روش های مکمل استفاده شود. کروبوکسی تراپی یکی از روش های مکمل خواهد بود.

چگونه می توان همزمان با پلاسما تراپی به جوانسازی واژن کمک نمود؟

پلاسمای گرم و سرد تحولی عظیم در جوانسازی واژن ایجاد نمود. پلاسما در جهت: افزایش جریان خون، سفید سازی ناحیه تناسلی، کمک به ترمیم زخم ها، برطرف نمودن عفونت واژن، تحریک تولید سلول های جدید و… قابل استفاده می باشد.

چگونه می توان همزمان با پرینورافی با لیزر به تزریق چربی کمک نمود؟

اگر فرد خواهان انجام تنگ کردن واژن با لیزر همزمان با تزریق چربی به واژن باشد علاوه بر مزایای قابل توجهی که شامل حال فرد خواهدشد بهترین نتایج را نیز برای فرد به ارمغان خواهد آورد.

تزریق چربی، خشکی واژن، آتروفی لابیای ماژور و همچنین افتادگی دیواره واژن را ترمیم و درمان می کند.

آیا تزریق واژن همزمان با جراحی زیبایی لابیاپلاستی عوارضی را برای فرد به همراه می آورد؟

همانطور که می دانید هر گونه جراحی خواه زیبایی و یا درمانی، فاکتورهای ریسک خود را دارد. گاهی همزمان با روش ها و یا متدهای ترکیبی، ممکن است که عوارض نامطلوبی را برای فرد به همراه بیاورد که برای مثال می توان به:

  • عفونت کردن به محل جراحی
  • عدم دادن نتیجه دلخواه
  • پستی و بلندی لابیاهای ماژور
  • عدم قرینگی لابیاها

شایان ذکر است که گفته شود در صورتی که بیمار با متخصص زنان و زایمان دقیق و ماهرمراجعه نماید، حتما از مقدار زیادی عوارض کاسته و به نتایج مطلوب خواهد رسید.

دوران نقاهت جراحی لابیاپلاستی همراه با تنگ کردن واژن چه مدت می باشد؟

دوران نقاهت بستگی به بیمار و نوع جراحی دارد درصورتی که فرد فقط لابیاپلاستی را انجام داده باشد، دوره نقاهت متفاوت تری از فری است که فقط تنگ کردن واژن را سپری نموده است. اما جراحی لابیاپلاستی همراه با تنگ کردن واژن دوران نقاهتش بدین گونه است که بیمار باید 48 ساعت در بیمارستان سپری کند. درصورتی که بیمار این عمل را با لیزر انجام داده باشد دوره نقاهتش با جراحی متفاوت تر خواهد بود و از دوره نقاهت کوتاه متد تری برخوردار خواهد شد. برای اینکه زودتر بهبود پیدا کند و دوره نقاهت کمتری را سپری نماید بهتراست که به توصیه های متخصص زنان خود و نکات گفته شده به خوبی انجام دهد تا زودتر به فعالیت های روزمره اش بپردازد.

دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم