لیزر واژینال

لیزر واژینال

لیزر واژینال

محتوا

با افزایش سن  ،شروع یائسگی و زایمان های مکرر ممکن است آتروفی واژن تغییر کند ، به این معنی که دیواره واژن نازک تر و خشک تر می شود  .این تغییرات می تواند تاثیرات منفی بر روابط زناشویی و یا اعتماد به نفس در این بانوان بگذارد . خوشبختانه در زمینه پزشکی پیشرفت های چشمگیری شده است و می توان در کمترین زمان این مشکلات را برطرف نمود . لیزر واژینال یکی از روش ها برای درمان می باشد که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . با کمک لیزر واژینال می توانیم  دیواره های  واژن را تقویت کنیم ،لیزر با خاصیتی که دارد می تواند جریان خون را افزایش دهد همین امر می تواند سبب افزایش میل جنسی  شود . همچنین لیزر واژینال با عملکردی که دارد سبب بهبود بافت واژن می شود  ،با بهبود بافت واژن می توانیم علائمی مثل بی اختیاری ادرار در زنان را نیز کاهش دهیم .

لیزر-واژینال

روند کار در لیزر واژینال

لیزر واژینال دردناک نمی باشد و عمق نفوذ در آن تا حد زیادی کم است فرد در طی آن تنها فشار کمی را احساس می کند . توصیه می شود لیزر در هر جلسه تنها کمتر از 10 دقیقه استفاده شود و این جلسات باید بین چهار تا شش هفته فاصله داشته باشند .

در طول درمان با کمک لیزر واژینال ،آسیب های جزئی به دیواره واژن وارد می شود . این  امر باعث می شود که ضخامت دیواره واژن افزایش یابد . افزایش ضخامت واژن  اغلب به مسائل بی اختیاری کمک می کند.

هزینه مورد نیاز برای لیزر واژینال

بسیایر از بانوان از دکتر گیتی محمد ابراهیم  متخصص زنان این سوال را دارند که برای لیزر واژینال چه مقدار هزینه  را باید پرداخت کنند . باید گفت لیزر واژینال از آن جهت که همانند  تمام جراحی های زیبایی واژن به منظور زیبایی انجام می شود ،شامل استفاده از بیمه نمی باشد و برای آن هزینه مشخص و متعارفی بیان نشده است . این هزینه بنا بر شرایط زیر می تواند متغیر باشد ،از جمله هزینه متخصص زنان ،تجربه و مهارت متخصص زنان ،مکان جراحی که ممکن است کلینیک و یا مطب باشد و …

خدمات دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

با تشکر مدیریت سایت  دکتر گیتی محمد ابراهیم متخصص زنان

دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم