جراحی زیبایی واژن ( مزایا، معایب و دوران نقاهت)

جراحی زیبایی واژن ( مزایا، معایب و دوران نقاهت)

جراحی زیبایی واژن امروزه در بین بانوان محبوبیت بسیاری یافته است و علاوه بر اینکه این عمل ها به افزایش اعتماد به نفس بانوان کمک شایانی می کند، حنبه درمانی نیز داشته و موجب بهبود رابطه زناشویی افراد شود. اما پیش از آن لازم است بدانید که به دلیل حساسیت بالای ناحیه تناسلی بانوان، اغلب توصیه می شود که انجام این دسته از عمل ها توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام شود.
ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که بهترین جراح زیبایی زنان در شهر تهران چه کسی است و چگونه می توان آن را یافت؟
جراحی های زیبایی واژن شامل چه اقداماتی می شود؟
ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص جراحی زیبایی واژن، مزایا و معایب آن به شما عزیزان ارائه دهیم پس در ادامه  با ما همراه باشید.

جراحی-زیبایی-واژنجراحی زیبایی واژن چیست؟

محتوا

همان طور که در ابتدا اشاره نمودیم جراحی زیبایی واژن از آن جهت که به تغییر ظاهر واژن و افزایش زیبایی ناحیه تناسلی کمک شایانی می کند می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

در جراح زیبایی واژن پزشک متخصص زنان با انجام برخی اقدامات بر روی ظاهر واژن، به تغییر ظاهر و ترمیم واژن می پردازد.

لازم است بدانید که عمل های زیبایی واژن دارای انواع مختلفی بوده و بسته به مشکل فرد پزشک انجام جراحی مناسب را توصیه می نمایید.

در ادامه به بررسی انواع جراحی واژن می پردازیم.

انواع جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی از جمله محبوب ترین عمل های زیبایی است که اغلب برای بانوانی که دارای لابیای های بزرگ هستند و این مسئله علاوه بر اینکه بر ظاهر لابیا های آنها تاثیری منفی می گذارد، موجب بروز برخی مشکلات در هنگام انجام برخی فعالیت ها می شود و در می تواند برای بانوان بسیار آزار دهنده باشد.

هم چنین لازم است بدانید که این جراحی به افزایش میل جنسی و بهبود روابط زناشویی کمک شایانی می کند.

امروزه با پیشرفته علم پزشکی علاوه بر جراحی لابیاپلاستی می توانید به انجام لابیاپلاستی با لیزر نیز بپردازید. اما در ابتدا لازم است که بهترین جراح زیبایی واژن در تهران را بیاید تا هیچگونه عوارضی پس از انجام این عمل زیبایی برای شما به وجود نیاید.

هم چنین لازم است بدانید بارداری پس از لابیاپلاستی هیچگونه عوارض و مشکلی را برای فرد به همراه نخواهد داشت، اما توصیه می شود که در ابتدا با پزشک خودت مشورت نمایید و در خصوص این مسئله اطمینان حاصل فرمایید.

پرینورافی

جراحی پرینورافی نیز از جمله عمل های زیبایی واژن ست که در طی آن به ترمیم بافت آسیب دیده ناحیه پرینه یا همان ناحیه بین مقعد و واژن که بر اثر علل مختلف دچار پارگی و شل شدگی شده است پرداخته می شود و در نوبه خود می تواند عملی بسیار تاثیر گذار باشد و به افزایش میل جنسی بانوان کمک شایانی کند.

 

واژینوپلاستی

جراحی تنگ کردن واژن یا همان واژینوپلاستی از دیگرعمل های زیبایی واژن به شمار می رود که کاندیدای اصلی آن بانوانی هستند که بر اثر علل متخلف نظیر زایمان متعدد دچار گشادی و شلی در ناحیه واژن می شوند.

در طی این جراحی پزشک با بخیه زدن نواحی خاص واژن به تنگ کردن و رفع گشادی واژن می پردازد.

علت شلی و گشادی واژن چیست؟

برای شلی واژن دلایل متعددی ذکر می شود که می توان ژنتیک ، زایمان های متعدد ، افزایش سن ، کاهش وزن یکباره و موارد این چنینی را نام برد. اغلب این موارد از اصلی ترین علل گشادی و شلی واژن محسوب می شوند و عدم درمان آنها می تواند موجب کاهش لذت جنسی و بروز بی اختیاری ادرار در بانوان شود و مشکلاتی را برای افراد به وجود بیاورد به همیمن دلیل اغلب توصیه می شود که جهت درمان آن و انجام جراحی زیبایی واژن به بهترین جراح زیبایی واژن مراجعه نماید.

عمل زیبایی واژن با لیزر

انجام عمل زیبایی با روش لیزر درمانی به خاطر نتیجه بخش بودن و کم خطر و غیر تهاجمی بودن بسیار با اهمیت شده است .  دوره نقاهت لیزردرمانی محدود بوده و عمل به صورت سرپایی و در اکثر موارد با بی حسی موضعی قابل انجام است این مورد باعث می شود عوارض بیهوشی بعد از عمل وجود نداشته باشد . این دلایل خود جزو آیتم های موثر برای استقبال مراجعه کنندگان از این روش درمانی بوده است . به طوری که خانم های شاغل دیگر نگران دوره نقاهت بعد از عمل نخواهند بود چرا که بعد از مدت کوتاهی می توانند به امور روزمره خود بپردازند .

در عمل زیبایی لیزر نیازی به بخیه و بیهوشی کامل نیست در نتیجه خطراتی مانند خونریزی و عفونت های بعد از جراحی وجود نخواهد داشت .

دکتر گیتی محمد ابراهیم جراح و متخصص زنان در غرب تهران با بهره گیری از روش های نوین به درمان بیماری های زنان می پردازد. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02144210034 تماس حاصل فرمایید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراحی زیبایی واژن چه مزایای دارد؟

همان طور که گفته شد اگر برای انجام این عمل های زیبایی در ناحیه واژن به بهترین جراح زیبایی وازن مراجعه کنید، می توان گفت که در نوبه خود بسیار تاثیر گذار بوده.

از جمله مزایای جراحی زیبایی واژن می توان به موارد زیر شاره نمود:

  • بهبود ظاهر ناحیه تناسلی
  • افزایش اعتماد به نفس بانوان
  • افزایش لذت جنسی و بهبود رابطه زناشویی
  • کاهش و رفع درد در هنگام انجام برخی فعالیت ها و مقاربت جنسی
  • کاهش برجستگی ناحیه تناسلی برای پوسیدن لباس های تنگ
  • سهولت بیشتر جهت رعایت بهداشت ناحیه تناسلی

هزینه جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن با توجه به آیتم های مختلف اعلام هزینه می شود . روش درمانی مناسب و شرایط جسمانی بیمار ارزیابی می شود ، گاهی می توان جراحی زیبایی واژن را با دیگر روش های زیبایی اندام های تناسلی همراه کرد که در هزینه تاثیر گذار است .

متخصص زیبایی زنان با توجه به تمام این آیتم ها ، هزینه را به همراه توضیحات لازم به بیمار اعلام می نماید .

کلام آخر

با توجه به موارد ذکر شده می توان عمل های زیبایی واژن را به گونه های مختلف انجام داد . این زیبایی ها در داشتن رابطه ای لذت بخش در زندگی زناشویی موثر خواهد بود و می تواند توسط متخصص زنان متبحر انجام شود . لازم به ذکر است انتخاب یک پزشک مناسب در داشتن نتیجه ای رضایت بخش موثر باشد .

دکتر گیتی محمدابراهیم

دکتر گیتی محمدابراهیم جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان داراری مدارک پزشكي عمومی از دانشگاه تهران، تخصص زنان  از دانشگاه قزوين، دوره هيستروسكوپي از دانشگاه تهران، دوره سونوگرافي زنان و كارگاه ليزر در بيماری هاي زنان می باشند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با دکتر گیتی محمدابراهیم